Rekreačné stredisko Gazárka, Šaštín-Stráže

V srdci Záhorskej nížiny sa nachádza skutočný poklad pre všetkých, ktorí túžia po relaxe a športových aktivitách - rekreačné stredisko Gazárka v meste Šaštín-Stráže.


Mesto Šaštín-Stráže: Kde sa kultúra stretáva s prírodou

Okrem Baziliky Sedembolestnej Panny Márie, ktorá je významnou dominantou mesta a známou nielen na Slovensku, tu na vás čaká aj rekreačné stredisko Gazárka. Umiestnené neďaleko železničnej trate, obklopené borovicovými lesmi, stredisko ponúka jedinečný zážitok z oddychu.

Prírodné prostredie Gazárky: Únik do prírody

Gazárka sa môže pochváliť piatimi jazerami vytvorenými na mieste bývalej pieskovne, ktoré dnes slúžia ako perfektné miesto pre relax a rybolov. S upravenými pieskovými plážami a pozvoľným vstupom do vody sú jazerá ideálne pre rodiny s deťmi. V letnej sezóne, ktorá trvá od mája do septembra, sa stredisko mení na živé centrum aktívneho oddychu.

Oáza pre milovníkov prírody

Lesy plné borovíc a dubov lákajú nielen na pohľad, ale aj na hubárske a lesnícke aktivity. Lesné cesty a chodníky sú ideálne pre turistiku a cykloturizmus, vďaka ktorým môžete objavovať krásy okolia a historické pamiatky.

Ubytovacie možnosti pre každého

Či už preferujete chatky alebo stanovanie, Gazárka ponúka pohodlné ubytovanie pre všetkých. S kapacitou približne 200 lôžok v chatkách a možnosťou stanovania, stredisko zaručuje nezabudnuteľný zážitok priamo v srdci prírody.

Komfort a gastronómia na dosah ruky

V areáli nájdete všetko potrebné pre komfortný pobyt, vrátane pitnej vody, teplej sprchy a WC. Pre gurmánov je k dispozícii reštaurácia a bufety, ktoré ponúkajú široký výber jedál a nápojov.

Športové aktivity pre každého

Od turistiky a cykloturistiky cez volejbal, tenis, vodné bicykle, člnkovanie až po nordic walking a minigolf, Gazárka ponúka širokú paletu aktivít, ktoré uspokoja každého športového nadšenca.

Kultúrne a športové podujatia

Stredisko pravidelne hostí rôzne podujatia, od rybárskych pretekov, cez kultúrne slávnosti až po športové turnaje, čo zaručuje, že vaša návšteva bude plná zábavy a zážitkov.

Pre viac informácií a rezervácie navštívte www.gazarka.sk a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok v objatí prírody. Gazárka čaká, aby vám ponúkla dokonalý únik od každodennej rutiny a dobila vaše baterky nezabudnuteľnými zážitkami.