Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder

Hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať relax a zábavu po celý rok? Termálne kúpalisko Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi je ideálnou voľbou. Tento aquapark, situovaný medzi Komárnom a Dunajskou Stredou, len 15 km od maďarských hraníc a 66 km od Bratislavy, ponúka jedinečný zážitok pre všetky vekové kategórie.


Blahodarné účinky termálnej vody

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus sa pýši deviatimi bazénmi s termálnou vodou, ktorej teplota sa pohybuje od 26 do 38 °C. Táto voda má priaznivé účinky na ľudský organizmus, najmä na chrbticu, pohybové ústrojenstvo a svalstvo. Chemické zloženie geotermálnej vody pomáha pri liečbe kĺbových ochorení, ochorení chrbtice a zmierňuje svalovú únavu. Pravidelná návšteva termálneho kúpaliska prispieva k celkovej regenerácii organizmu.

Krytý komplex: Wellness a relaxácia

Krytý komplex termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder okrem štyroch bazénov ponúka aj širokú škálu wellness služieb. Návštevníci si môžu dopriať perličkový kúpeľ, masáž, biosolárium alebo si vychutnať saunový svet. Pre tých, ktorí hľadajú alternatívne spôsoby liečby, je k dispozícii bioptron liečba, magnetoterapia Bemer a termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem. Nechýba ani kozmetický salón, samoobslužná reštaurácia a bar.

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder

Letná sezóna: Zábava pre celú rodinu

Počas letnej sezóny sa termálne kúpalisko Veľký Meder premení na raj zábavy pre celú rodinu. Návštevníci majú k dispozícii deväť bazénov s celkovou vodnou plochou 3 400 m2. Pre spríjemnenie pobytu sú k dispozícii reštaurácie a bufety s bohatým výberom jedál a nápojov. Adrenalínoví nadšenci si prídu na svoje vďaka trom tobogánom, zatiaľ čo milovníci športu ocenia športové ihriská a stolný tenis. Pre najmenších návštevníkov je pripravený ostrov drobčekov, elektroautíčka a detské ihriská. Nechýba ani obľúbený aquaaerobic.

Thermal Corvinus ponúka celoročný relax

Termálne kúpalisko Veľký Meder Thermal Corvinus je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po celoročnom relaxe a zábave. Vďaka blahodarným účinkom termálnej vody, širokej ponuke wellness služieb a pestrému výberu aktivít počas letnej sezóny sa toto miesto stáva obľúbeným cieľom dovolenkárov. Či už ste senior, pár, rodina s deťmi alebo partia priateľov, vo Veľkom Mederi nájdete všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný oddych.

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder Autor: Vladimír Miček

Termálne kúpalisko Thermal Corvinus, Veľký Meder Autor: Vladimír Miček


Letné novinky v Trnavskom kraji zážitkov: Gabčíkovo aj ryžovanie zlata


Úvod letných prázdnin v Trnavskom kraji zážitkov patrí pohodovým splavom. Turisti, ktorým sa zážitky na riekach zapáčia, ich môžu obohatiť aj o ryžovanie zlata. Ďalšou novinkou sú celodenné výlety k Vodnému dielu Gabčíkovo a na termálne kúpalisko vo Veľkom Mederi. Ešte pred prázdninami sa uskutočnia aj posledné dve Cyklotúlačky po Žitnom ostrove. Nové zážitky upozorňujú na viaceré atraktivity „Na blížiacu …


Continue reading  

Pro musica nostra Tyrnaviensi: 7 dní, 7 koncertov, 7 miest


Aj tento rok zavíta obľúbený festival klasickej hudby Pro musica nostra do Trnavského kraja. Obyvatelia a návštevníci Serede, Voderadov, Piešťan, Holíc, Hlohovca, Tomášikova a Trnavy si môžu v termíne od 9. do 15. júna 2024 vychutnať zážitok z obdivovania architektonických pokladov Slovenska doplnený o pestré hudobné programy festivalu Pro musica nostra Tyrnaviensi. Tretí ročník festivalu otvorí v nedeľu 9. 6. …


Continue reading  

Cyklotúlačky po Žitnom ostrove zavedú výletníkov aj k vrakom lodí


Turisti budú na bicykloch a v sprievode odborníkov spoznávať jedinečnú krajinu okolo Dunaja. O tom, ako sa formovala, prečo by sme ju mali chrániť a aké sú jej najväčšie vzácnosti sa dozvedia prostredníctvom historických faktov i legiend. Cyklotúlačky po Žitnom ostrove Cyklotúlačky po Žitnom ostrove, ktoré pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj, sa budú konať každú júnovú sobotu. Vstupenky …


Continue reading