Trnavský golfový areál v Kamennom Mlyne privíta Októberfest


Trnavský golfový areál v Kamennom Mlyne privíta premiérový ročník akcie s názvom Októberfest na golfe. Bude sa konať počas dvoch dní od 6. do 7. októbra.

Podujatie inšpirované originálom z nemeckého Mníchova sa uskutoční počas piatka a soboty od 12:00 do 19:00 h.

Teší nás záujem ľudí o dobrú gastronómiu v krásnom prostredí Kamenného mlyna. Po úspešnom podujatí Jarmok na golfe sme tentokrát pripravili Októberfest. Pozývame všetkých ľudí, aby si prišli užiť jesenné golfové popoludnie a zároveň si pochutiť na bavorských špecialitách, ktoré pripraví kuchár s dlhoročnými skúsenosťami z Nemecka a Rakúska. Samozrejme, bude pripravené tankové remeselné pivo podávané v litrových krígľoch,“ hovorí Daniela Novotná, event manažérka.

Organizátori pripravili pre verejnosť bohatý športový program. Okrem golfu si návštevníci môžu vyskúšať aj jeho futbalovú verziu – footgolf. „Zároveň si budú môcť sobotné popoludnie spestriť sledovaním golfových turnajov dvojíc Texas Scramble od 14:00 h,“ dodáva Jakub Hrušovský, marketingový manažér.

Vstup na podujatie je zdarma. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke golftrnava.sk.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>