Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Stavanie mája, Galanta

30 apríla @ 16:00 - 23:00

Stavanie mája, Galanta

Mesto Galanta, Mestské kultúrne stredisko, OZ Templars Slovakia a PRO Galanta vás pozývajú na tradičné podujatie Stavanie mája v meste Galanta. Príďte osláviť príchod jari a zažiť nezabudnuteľnú atmosféru tohto obľúbeného podujatia. Akcia sa uskutoční 30. apríla 2024 od 16:00 hod na Mierovom námestí v Galante.

Pestrý program pre všetkých

Žiaci galantských základných škôl a CVČ Spektrum si pre vás pripravili pestrý program. Môžete sa tešiť na zaujímavé vystúpenia, ktoré vás určite zaujmú. Program bude plný tanca, spevu a ďalších prekvapení. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vidieť talentované deti z Galanty.

Zachovajte tradíciu stavania mája

Stavanie mája je tradícia, ktorá sa zachováva po stáročia. Symbolizuje príchod jari a prebúdzanie prírody po dlhej zime. Májový strom, ozdobený farebnými stuhami, je centrom celej oslavy. Pridajte sa k nám a spoločne postavme májový strom, ktorý bude zdobiť Mierové námestie po celý mesiac.

Oslava príchodu jari

Nenechajte si ujsť toto výnimočné podujatie a príďte osláviť príchod jari do Galanty. Stavanie mája je skvelou príležitosťou stretnúť sa s priateľmi, rodinou a susedmi. Zažite nezabudnuteľnú atmosféru a staňte sa súčasťou tejto krásnej tradície. Tešíme sa na vašu účasť 30. apríla 2024 od 16:00 hod na Mierovom námestí v Galante.

Stavanie mája, Galanta

Stavanie mája, Galanta


Podrobnosti

Dátum:
30 apríla
Čas:
16:00 - 23:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Mesto Galanta
Phone
+421/31/788 43 01
Email
info@galanta.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Mierové námestie, Galanta
Mierové námestie č. 940/1
Galanta, 924 18 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421/31/788 43 01
View Miesto udalosti Website