Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Sekulský jarmok remeselníkov 2024

11 mája @ 10:00 - 21:00

Sekule Autor: Vladimír Miček

Obec Sekule sa opäť chystá privítať návštevníkov na tradičnom podujatí Sekulský jarmok remeselníkov. Tento rok sa bude konať už 23. ročník tohto obľúbeného podujatia, ktoré sa uskutoční v sobotu 11. mája 2024 od 10:00 hodiny. Pripravte sa na deň plný jedinečných zážitkov, chutného jedla a skvelej zábavy.

Bohatý trh a remeselné výrobky

Sekulský jarmok remeselníkov ponúkne návštevníkom široký výber stánkov s rozmanitým tovarom. Nájdete tu tradičné remeselné výrobky, ktoré si môžete odniesť domov ako suvenír alebo darček pre svojich blízkych. Okrem toho budete mať možnosť ochutnať aj rôzne špeciality z rôznych regiónov Slovenska. Gurmáni si určite prídu na svoje.

Kultúrny program plný prekvapení

Organizátori jarmoku si dali tento rok záležať na príprave bohatého kultúrneho programu. Môžete sa tešiť na živú hudbu, tanečné vystúpenia a ukážky tradičných remeselných zručností. Cieľom je vytvoriť neopakovateľnú atmosféru plnú radosti, umenia a spoločenstva. Viac informácií o programe bude zverejnených čoskoro, takže nezabudnite sledovať oficiálne stránky obce Sekule.

Nezabudnuteľný deň v krásnom prostredí

Sekulský jarmok remeselníkov je skvelou príležitosťou stráviť príjemný deň v krásnom prostredí obce Sekule. Okrem nakupovania a kultúrneho programu si budete môcť vychutnať aj výbornú stravu a nápoje. Pravá jarmočná atmosféra vás pohlt a vytvorí nezabudnuteľné spomienky. Príďte sa zabaviť, stretnúť s priateľmi a rodinou a užiť si jedinnú atmosféru tohto podujatia.

Neváhajte a príďte

Neváhajte a príďte zažiť 23. ročník Sekulského jarmoku remeselníkov. Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že si z tohto podujatia odnesiete mnoho krásnych zážitkov. Sledujte oficiálne stránky obce Sekule pre viac informácií a aktualizácií o programe. Stretneme sa 11. mája 2024 v Sekuliach!

Sekulský jarmok remeselníkov 2024

Sekulský jarmok remeselníkov 2024


Podrobnosti

Dátum:
11 mája
Čas:
10:00 - 21:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Obec Sekule
Phone
+421 034 777 02 11
Email
obecnyurad@obecsekule.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Sekule
Sekule 570
Sekule, 908 80 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421 034 777 02 11
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>