Vážsky prológ: Nezabudnuteľná cyklojazda plná dobrodružstva a krásnych výhľadov


Už túto nedeľu, 24. marca 2024, sa uskutoční úžasný cyklistický zážitok s názvom Vážsky prológ. Táto nesúťažná cyklojazda ponúka skvelú príležitosť na pohyb, zábavu a spoznávanie nových miest a ľudí s rovnakou vášňou pre bicykel.

Trasa a program

Dobrodružstvo sa začína v malebnom mestečku Hlohovec, na železničnej stanici o 13:00 hod. Odtiaľ sa pelotón vydá na pútavú 44-kilometrovú cestu cez Leopoldov a okolitý kraj, popri rieke Váh až do Piešťan. Sprievodné vozidlá od SafetyCar Slovakia a mestských polícií v Hlohovci i v Piešťanoch zabezpečia bezpečnosť účastníkov počas celej trasy.

V Piešťanoch si cyklisti môžu oddýchnuť na Lodenici a načerpať sily pred spiatočnou cestou. Tá povedie cez obec Banka po Koplotovce, kde si účastníci vychutnajú krásu jarnej prírody. Predpokladaný čas príchodu do cieľa v Hlohovci je okolo 15:00 hod.

Vážsky prológ
Vážsky prológ

Občerstvenie a benefity

Po príchode do cieľa, ktorým je reštaurácia SPILKA Terasa v Hlohovci, čaká na účastníkov osviežujúce občerstvenie. Každý cyklista dostane výborné orosené pivko 10° zadarmo a zľavu na svoju objednávku. “Celá cyklojazda je určená pre všetkých a teda zadarmo. Ak by ste sa ale rozhodli nás podporiť, môžete tak učiniť dobrovoľným príspevkom. A ak sa nás rozhodnete podporiť, spravíme tak aj my prostredníctvom nášho partnera SPILKA Terasa. Za každý dobrovoľný príspevok vás odmeníme malým darčekom,” vysvetľuje za organizátorov predseda združenia Cyklisti z okolia Hlohovca Dominik Tvrdý.

Vážsky prológ –  skvelá príležitosť na strávenie dňa

Vážsky prológ je skvelou príležitosťou na strávenie aktívneho dňa v kruhu priateľov a nadšencov cyklistiky. Tak neváhajte, zoberte svoj bicykel a pridajte sa na nezabudnuteľnú cyklojazdu plnú dobrodružstva a krásnych výhľadov!

Súbor GPX súbor na stiahnutie: TU

Ďalšie podujatia v Trnavskom kraji:

https://krasytt.sk/podujatia/


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>