Loading Events

« All Events

Žitnoostrovský jarmok

19 septembra - 21 septembra

Zadarmo

Mesto Dunajská Streda už po 42. raz organizuje najväčší exteriérový kultúrny festival regiónu – Žitnoostrovský jarmok. Podujatie sa uskutoční od 19. do 21. septembra 2024 a ponúkne pestrý a bezplatný program pre všetky vekové kategórie.

Hviezdna zostava interpretov

Tohtoročný Žitnoostrovský jarmok prinesie vystúpenia obľúbených interpretov ako Ismerős Arcok, Charlie, P. Mobil, Republic, Melody Maker, Bohemian Betyars, T. Danny, Valmar či CandyMen Duo. Okrem nich sa môžete tešiť na ďalšie skvelé mená domácej hudobnej scény.

Žitnoostrovský jarmok

Žitnoostrovský jarmok

Bohatý sprievodný program

Organizátori mysleli na všetky vekové kategórie. Návštevníci sa môžu tešiť na detské programy, tradičné kultúrne zážitky, vystúpenia mladých talentov a rôzne hudobné žánre. Chýbať nebudú ani autogramiáda futbalistov FC DAC 1904 či spomienkový koncert Pála Szécsiho.

Gastronomické špeciality a prijateľné ceny

Riaditeľ jarmoku Ing. Zoltán Pápay prezradil, že tento rok bude na jarmoku viac ako 65 gastrostánkov. Vďaka bohatému výberu očakáva prijateľné ceny jedál a nápojov. Gastrosektor plánujú ďalej rozšíriť a pripravujú aj novinku, o ktorej budú informovať neskôr.

Žitnoostrovský jarmok

Žitnoostrovský jarmok

Bezpečnosť na prvom mieste

Organizátori dbajú na bezpečnosť návštevníkov. Počas jarmoku uzavrú celý úsek Ulice Istvána Gyurcsóa, ktorý bude slúžiť výhradne pre chodcov. Časť ulice využijú predajcovia ako parkovisko. Zoltán Pápay tiež uviedol, že oficiálne otvorenie jarmoku sa uskutoční 19. septembra o 15:00.

Zažite nevšedný zážitok na Žitnoostrovskom jarmoku

Nenechajte si ujsť jedinečnú atmosféru Žitnoostrovského jarmoku v Dunajskej Strede. Zažite skvelú hudbu, ochutnajte tradičné špeciality a vychutnajte si nezabudnuteľný cestovateľský zážitok.


Details

Start:
19 septembra
End:
21 septembra
Cost:
Zadarmo
Event Category:

Organizer

Mesto Dunajská Streda
Phone
031 590 39 11
Email
primator@dunstreda.eu
View Organizer Website

Venue

Mesto Dunajská Streda
Hlavná ulica 50/16
Dunajská Streda, 929 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
031 590 39 11
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>