Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Zejdzime sa kamarádzi, Kuklov

22 júna @ 15:00 - 18:00


Ženská spevácka skupina Kuklovjanky v spolupráci s Obecným úradom Kuklov a Záhorským osvetovým strediskom v pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja, pozývajú na XII. ročník spievania pod názvom „Zejdzime sa kamarádzi“ v sobotu 22. júna 2024 od 15-tej hodiny v areáli základnej školy.

Podujatie s množstvom speváckych skupín sa uskutoční pri príležitosti 50. výročia založenia folklórnej skupiny v Kuklove. O občerstvenie je postarané. Vstupné je dobrovoľné.

Program podujatia

V programe vystúpia spevácke skupiny: Mužská spevácka skupina „Enem tak“ z Lozorna , Ženská spevácka skupina z Bulhar, Ženská spevácka skupina z Lanžhota, Mužská spevácka skupina „Mužáci“ z Tvrdonic, Ženská spevácka skupina „Marijánky“ z Vacenovic, Detský folklórny súbor „Nádej“ z Kuklova a Smolinského, Folklórny súbor „Závodzan“ zo Závodu, sólo spev Danka Dimmelová a Pavol Malcovič a Ženská spevácka skupina „Kuklovjanky“ z Kuklova. Doprovod bude Miroslav Žierik – heligónka.


Podrobnosti

Dátum:
22 júna
Čas:
15:00 - 18:00
Udalosť Kategórie:
, , ,
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Obec Kuklov
Phone
034/658 21 25
Email
info@obeckuklov.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Základná škola s materskou škôlkou, Kuklov
Kuklov 203
Kuklov, 908 78 Slovenská republika
+ Google Map

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>