Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

XV. Medzinárodný klobásový festival, Sládkovičovo

1 marca @ 14:00 - 2 marca @ 17:00

Free
XV. Medzinárodný klobásový festival, Sládkovičovo

Pripravte sa na kulinársku hostinu, ktorá spojí milovníkov dobrého jedla a tradícií! OZ Klobáskový klub spolu s Mestom Sládkovičovo vás srdečne pozývajú na XV. ročník Medzinárodného klobásový festival, ktorý sa bude konať 1. a 2. marca 2024 pri Inovatechu v Sládkovičove.

Program plný pochúťok a zábavy

Festival otvorí svoje brány v piatok 1. marca o 14:00 hod., kde na vás čakajú neodolateľné zabíjačkové špeciality a gazdovský trh. Večer o 18:00 hod. sa môžete tešiť na energické vystúpenie kapely The Crownies.

Sobota 2. marca prinesie ešte viac aktivít. Okrem občerstvenia a gazdovského trhu sa môžete tešiť na tematický fotokútik a hudobný sprievod skupiny Nóvum Dušana Fóku, ktorý vás bude sprevádzať počas celého dňa. Pre najmenších je pripravené maľovanie na tvár od 11:00 do 13:00 hod.

Festival oficiálne otvorí svoje brány o 9:30 hod., nasledovaný štartom súťaže vo výrobe klobás o 10:00 hod. Počas dňa sa môžete tešiť na vystúpenia DS Hahota, detského folklórneho súboru pri ZŠ K. Kuffnera Sládkovičovo a hudobnej skupiny KontraBand. Vrholec dňa bude vyhodnotenie klobásovej súťaže o 15:00 hod. a festival vyvrcholí o 17:00 hod.

Praktické informácie

Festival sa bude konať pred budovou TI Inovatech na adrese Fučíkova 460, Sládkovičovo, 92521. Za organizáciu podujatia ďakuje OZ Klobáskový klub.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť prežiť dva dni plné chutí, hudby a tradičnej kultúry. Pridajte sa k nám a oslávte s nami XV. ročník Medzinárodného klobásový festivalu v Sládkovičove!

XV. Medzinárodný klobásový festival, Sládkovičovo

XV. Medzinárodný klobásový festival, Sládkovičovo


Podrobnosti

Začiatok:
1 marca @ 14:00
Koniec:
2 marca @ 17:00
Cena:
Free
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Mesto Sládkovičovo
Phone
031/7842712
Email
sladkovicovo@sladkovicovo.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

TI Inovatech, Sládkovičovo
Fučíkova 460
Sládkovičovo, 925 21 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0317840122
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>