Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rybársky deň – Szapi halásznap, Sap

29 júna @ 11:00 - 23:59


Už ôsmy ročník Rybárskeho dňa v obci Sap opäť prichádza, aby potešil všetkých milovníkov rybolovu, tradícií a dobrej zábavy. Hlavným ťahákom podujatia bude nepochybne tradičná súťaž vo varení rybej polievky – halászlé, ktorá priláka kuchárskych majstrov a gurmánov z celého regiónu.

Program plný zážitkov

Podujatie sa uskutoční 29. júna 2024 na športovom ihrisku v obci Sap. Okrem súťaže vo varení halászlé sa môžu návštevníci tešiť na množstvo ďalších zaujímavých atrakcií. Tatai Robi predvedie svoje kulinárske umenie, takisto si môžete vyskúšať rôzne aktivity zamerané na zdravý životný štýl.

Pre rodiny s deťmi sú pripravené zábavné atrakcie, ako šmýkačka či prekážková dráha. Ľudové hry prinesú radosť tým najmenším a umožnia im vyskúšať si tradičné hry.

Bohatý kultúrny program

Piatkový večer, 28. júna, otvorí prednáška historika Zsolta Darnaiho z Csallókozovho múzea, ktorý nám priblíži fascinujúce príbehy z regiónu. Sobotu potom naplno rozprúdia interpreti ako E.T. BAND, tanečná skupina Stilus&Purple Move, Anna Beke Lili či duet Vass Virág & Bálint Barber. O hudobný zážitok sa postará DJ Tomi, DOKA ZSUZSA, Bősi László Szabó.

Slávnostné okamihy a žrebovanie tomboly

Deň začne o 11.00 varením halászlé, slávnostné otvorenie bude o 18:00 h. Program na hlavnom pódiu bude pokračovať pestrým spektrom vystúpení a zábavy. Nezabudnite sa zapojiť do žrebovania tomboly s hodnotnými cenami, ktoré určite potešia nejedného výhercu.

Partneri podujatia

Rybársky deň by sa nemohol uskutočniť bez podpory Trnavského samosprávneho kraja a Slovenských elektrární.

Oslava tradícií a zábavy

Rybársky deň sľubuje byť dňom plným zážitkov, tradícií a nezabudnuteľnej zábavy. Nezmeškajte túto príležitosť a príďte sa presvedčiť sami!

Rybársky deň - Szapi halásznap, Sap

Rybársky deň – Szapi halásznap, Sap


Podrobnosti

Dátum:
29 júna
Čas:
11:00 - 23:59
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
, , ,

Organizátor

Obec Sap
Phone
031/554 92 06
Email
obec.sap@gmail.com

Miesto udalosti

Obec Sap
Obecný úrad Sap 48
Sap, 930 06 Slovensko
+ Google Map
Phone
031/554 92 06

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>