Nahrávam Udalosti
Rybársky bazár, Sereď

Rybársky bazár, Sereď

02 marec 2024

Rybárska komunita na Slovensku sa môže tešiť na výnimočnú udalosť, ktorá sa uskutoční v Seredi. Najväčší Rybársky bazár v krajine otvorí svoje brány v sobotu 2. marca. Milovníci rybolovu a všetci záujemcovia sa môžu zúčastniť tohto podujatia v priestoroch kultúrneho domu od skorých ranných hodín 8.00 až do večera do 18.00.

Exkluzívne rybárske vybavenie

Bazár ponúkne širokú škálu rybárskych potrieb a vybavenia, ktoré inde len tak ľahko nenájdete. Či už hľadáte špeciálne nástrahy, kvalitné prúty alebo inovatívne príslušenstvo, v Seredi na vás čakajú unikátne kúsky. Táto príležitosť je ako stvorená pre všetkých, ktorí chcú obohatiť svoju výbavu o vzácne a ťažko dostupné predmety.

Vstup zdarma a možnosť predaja

Pre návštevníkov je vstup na bazár bezplatný. To je skvelá správa pre každého, kto má záujem len prehliadnuť si ponúkané produkty alebo sa stretnúť s priateľmi z rybárskej komunity. Pre registrovaných predajcov je stanovený poplatok 8 eur za stôl. To im umožňuje predstaviť a predať svoje tovary širokej rybárskej verejnosti.

Nezabudnite si poznačiť dátum v kalendári a príďte zažiť atmosféru najväčšieho Rybárskeho bazáru na Slovensku. Tešíme sa na vašu účasť a prajeme vám úspešný lov nielen na vode, ale aj pri hľadaní tých najlepších rybárskych pokladov!

Rybársky bazár, Sereď

Rybársky bazár, Sereď


Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
2 marca
Čas:
8:00 - 18:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Miesto udalosti

Dom kultúry, Sereď
Školská 118
Sereď, 926 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0911 424 083
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Rybársky klub v Seredi
Phone
031/789 41 36
Email
srzsered@gmail.com
View Organizátor Website