Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rybárske preteky 2024, Šaštín-Stráže

4 mája @ 6:00 - 12:00

Kapor - ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Rybárske preteky v Šaštíne-Strážach prilákajú nadšencov rybolovu. Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Šaštín-Stráže organizuje tradičné rybárske preteky. Podujatie sa uskutoční 4. mája 2024 v obľúbenej rybárskej oblasti Gazárka. Súťažiaci si zmerajú sily a zabojujú o hodnotné ceny.

Priebeh pretekov

Prezentácia a losovanie stanovíšť sa začne už od 3:30 hod. v zasadačke RO Gazárka pri Zrube na 5-ke. Samotné preteky odštartujú o 6:00 hod. a potrvajú do 12:00 hod. Centrum pretekov bude v RO Gazárka a v okolí Zrubu na 5-ke.

Atraktívne ceny pre víťazov

Organizátori si pre súťažiacich pripravili lákavé ceny. Najväčšia pozornosť sa bude sústrediť na úlovok najväčšieho kapra. Šťastný rybár, ktorému sa podarí chytiť rekordný kus, získa odmenu 500 eur v hotovosti. Okrem toho na pretekárov čaká bohatá tombola s množstvom zaujímavých cien.

Štartovné a občerstvenie

Štartovné na preteky je stanovené na 20 eur a je jednotné pre všetkých účastníkov. Organizátori nezabudli ani na skvelé občerstvenie. Už v piatok 3. mája 2024 si budú môcť návštevníci pochutiť na vyprážanom kaprovi. Príjemnú atmosféru podujatia spríjemní živá hudba v podaní skupiny MANGO BAND.

Pozvánka pre všetkých priaznivcov rybolovu

Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Šaštín-Stráže srdečne pozýva všetkých priaznivcov rybolovu, aby sa zúčastnili na tomto skvelom podujatí. Rybárske preteky v Šaštíne-Strážach sú skvelou príležitosťou stráviť príjemný deň v kruhu priateľov a rodiny, zasúťažiť si a vychutnať si krásne prostredie rybárskej oblasti Gazárka. Tešíme sa na vašu účasť!

Rybárske preteky 2024, Šaštín-Stráže
Rybárske preteky 2024, Šaštín-Stráže

Podrobnosti

Dátum:
4 mája
Čas:
6:00 - 12:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Šaštín-Stráže
Phone
034/698 74 11
Email
sekretariat@mestosastinstraze.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Rekreačná oblasť Gazárka
Alej 549
Šaštín-Stráže, 908 41 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421 905 412 568
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>