Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rošindolský trh

28 júna @ 17:00 - 23:00


Sezóna trhov v Regióne Trnava pokračuje. V Ružindole jedným privítajú leto v posledný júnový piatok. Deň zakončia premietaním filmu pod holým nebom.

Letná verzia Rošindolského trhu, sa začína v piatok 28. júna o 17:00 h. na priestranstve za obecným kultúrnym domom. To zaplnia prevažne domáci obchodníci s potravinami, sirupmi, lokšami, medom, ale aj čerstvými rezanými kvetmi a ďalšími rôznymi produktami.

V našom regióne ide o jedno z najautentickejších podujatí, pokiaľ ide o zastúpenie predajcov z radov domácich, priamo z obce Ružindol. Túto akciu si v posledných rokoch obľúbili nielen Ružindolčania, ale aj návštevníci z Trnavy a okolia, práve pre jeho originalitu a istotu, že tu nájdu lokálne produkty,“ hovorí Alexander Prostinák, riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism.

Na trhu budú môcť návštevníci stretnúť 20 lokálnych predajcov, ktorí sú priamo z Ružindola, ale aj z blízkeho okolia. Súčasťou je každoročne aj program pre najmenších. Tento rok budú môcť deti vidieť divadelné predstavenie.

Každoročne sa tešíme aj na rodiny s deťmi, tie zabaví interaktívne Divadlo Agapé. To odohrá predstavenie Cesta rozprávkovým autobusom od režiséra Mateja Žáka,“ dodáva Iveta Galanská organizátorka podujatia z OZ Dedina.

Rošindolský trh zakončí premietanie filmu pod holým nebom

Záver dňa bude v obci patriť premietaniu filmu. To sa uskutoční v piatok 28. júna od 21:00 h. v záhrade vedľa priestranstva, na ktorom sa bude konať Rošindolský trh.

Premietať sa bude česká komédia Aristokratka vo vare. Diváci sa môžu tešiť aj na grilované špeciality,“ hovorí Peter Galanský, starosta obce Ružindol.

Vstup na všetky akcie je bezplatný. Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku Rošindolského trhu a na stránke obce Ružindol.


Podrobnosti

Dátum:
28 júna
Čas:
17:00 - 23:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Obec Ružindol
Phone
033/ 55 49 121
Email
starosta@ruzindol.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Ružindol
Ružindol 130
Ružindol, 919 61 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
033/554 91 21
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>