Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Richard Müller – Čierna labuť biela vrana

20 augusta, 2023 @ 20:00 - 22:00

€26
Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana

Po neplánovanej dlhšej pauze zapríčinenej zranením nohy a nevyhnutnou rekonvalescenciou po operácii Richard Müller opäť koncertuje. S osvedčenou partiou skvelých muzikantov, s ktorými úspešne spolupracuje už celé roky, pripravuje letnú šnúru koncertov, na ktorých zaznejú aj piesne z aktuálneho albumu Čierna labuť biela vrana, podľa ktorého dostalo meno aj celé turné.

O tom, že album, na príprave ktorého sa podieľali skladateľ Ondřej Gregor Brzobohatý a textár Peter Uličný pod producentským vedením renomovaného českého hudobníka Jana P. Muchowa, bol priaznivo prijatý nielen Richardovými fanúšikmi, ale aj hudobnými kritikmi, svedčí aj skutočnosť, že bol nominovaný na prestížnu výročnú Cenu Anděl Coca-Cola za rok 2022 v kategórii Slovenský album.

Okrem noviniek zaznejú aj osvedčené hity

V setliste chystaných vystúpení nebudú okrem noviniek chýbať ani piesne z albumu 55 a osvedčené Richardove hity z jeho bohatej diskografie. Bez nich si publikum koncerty nášho „najvyššieho“ speváka nedokáže predstaviť.

V prípade Richarda Müllera sme si už zvykli, že jeho hudobné projekty sú vždy iné. Nechýba im invencia a atmosféra. Spomeňme len projekt Hlasy s formáciou Fragile, či projekt Šansóny a iné piesne, na ktorom s Richardom participovali také osobnosti ako Michael Kocáb a Ondřej Soukup. Obľúbený spevák so svojím tímom tentoraz pripravil nový, doslova letný koncertný program, ktorý od polovice júna do začiatku septembra predstaví v slovenských amfiteátroch a na nádvoriach hradov.

Koncerty pod holým nebom majú vždy jedinečnú energiu a asi nám všetkým chýba kvalitná muzika z pódií. S kapelou sme už začali s prípravami a nácvikmi. To je pre mňa ohromná radosť. Tak verím, že sa nám rovnako podarí potešiť našich fanúšikov a spoločne zažijeme hudobné leto,“ poznamenáva na margo pripravovaného letného turné Richard Müller.

Vstupenky na letné koncerty Richarda Müllera v rámci „Čierna labuť biela vrana Tour 2023“ zakúpite online v sieti predpredaj.sk a v miestnych pokladniciach.

  • Presunuté na 20. 08. 2023 HLOHOVEC – amfiteáter

Zľavy:
ZŤP – dostupné na mieste konania v obmedzenom počte
Iné zľavy sa neposkytujú

Vstupenky si môžete zakúpiť:

  • v Informačnom centre na Nám. sv. Michala 3,
  • alebo v sieti predpredaj.sk

Zdroj: predpredaj.sk


Details

Date:
20 augusta, 2023
Time:
20:00 - 22:00
Cost:
€26
Event Category:
Event Tags:

Organizer

Mesto Hlohovec

Venue

Amfiteáter, Hlohovec
Zámok 2279/2A
Hlohovec, 92001 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421 902 339 312
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>