Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Prvomájové oslavy, Galanta

1 mája @ 10:00 - 22:00

Galanta Autor: Vladimír Miček

Mesto Galanta pripravilo pre svojich obyvateľov a návštevníkov bohatý program na oslavu 1. mája. Prvomájové oslavy sa budú konať nielen na Mierovom námestí, ale aj pred Mestským kultúrnym strediskom a v okolí. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie.

Program na Mierovom námestí

Oslavy začnú o 10:00 hod vystúpeniami tanečných súborov CALMA, CLIS, STEP by STEP, Hip Hop Johnyho Mečocha, gymnasticko-akrobatického klubu ŠK Arkádia a detí zo základných škôl v Galante. O 12:00 hod sa uskutoční pokus o rekord v ťahaní kamiónu s deťmi, ktorý bude zapísaný do slovenskej knihy rekordov. Návštevníci sa môžu tešiť aj na exhibíciu Strongman. O 13:00 hod vystúpi skupina SCAMBA.

Sprievod mestom a program v mestskom parku

O 14:30 hod sa začne sprievod mestom po Hlavnej ulici do parku, kde budú oslavy pokračovať. Sprievod bude sprevádzať Dychový orchester mesta Galanta. V mestskom parku vystúpi o 15:00 hod Dychová hudba ŠINTAVANKA. Pre deti je pripravený program s Lili Lentilkou o 16:00 hod. Od 17:00 hod sa môžu návštevníci tešiť na ľudovú veselicu s ADY FORRÓ BAND a spevokolom ŠVERMOVANKA.

Sprievodný program

Počas osláv bude pre návštevníkov pripravený aj bohatý sprievodný program. Na Mierovom námestí budú detské kolotoče, floorbal, výstava poľnohospodárskych strojov, prezentácia OZ Záchranný Systém Slovensko, kampaň na podporu separovaného zberu odpadu (TSMG), výstava amerických a iných veteránov a burza kníh (Galantská knižnica). Návštevníci si budú môcť zakúpiť aj červený karafiát, ktorým podporia liečbu malej Larky. V mestskom parku budú pripravené tvorivé dielne s CVČ Spektrum a RC Bambulkovo, lukostrelba, kolotoče, výstava včelárov a stánkový predaj gastro.

Zábava pre celú rodinu

Prvomájové oslavy v Galante sľubujú skvelú zábavu pre celú rodinu. Pridajte sa do sprievodu a príďte stráviť tento sviatočný deň spolu s organizátormi. Podujatie sa koná s podporou Trnavského samosprávneho kraja, Kauflandu a participatívneho rozpočtu Trnavskej župy.

Prvomájové oslavy, Galanta

Prvomájové oslavy, Galanta


Podrobnosti

Dátum:
1 mája
Čas:
10:00 - 22:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Galanta
Phone
+421/31/788 43 01
Email
info@galanta.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Mierové námestie, Galanta
Mierové námestie č. 940/1
Galanta, 924 18 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421/31/788 43 01
View Miesto udalosti Website