Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Piešťanské zábaly 2024

16 augusta - 19 augusta


Piešťanské zábaly sú jedinečným letným divadelným festivalom komédie, ktorý sa tradične koná v malebnom kúpeľnom meste Piešťany. Tento špičkový festival harmonicky kombinuje bohatú tradíciu s veselými momentami, aby vytvoril nezabudnuteľné zážitky plné smiechu a originality pre všetkých návštevníkov bez ohľadu na vek.

Noblesný program plný humoru

Cieľom Piešťanských zábalov je ponúknuť divákom noblesný a elegantný program, ktorý nielen odráža bohatú tradíciu Piešťan, ale prináša aj sviežu vlnu humoru. Festival, ktorý sa koná od 16. do 19. augusta 2024, predstavuje výber najlepších komédií z celého Slovenska. Okrem divadelných predstavení sa môžete tešiť aj na koncerty, detské predstavenia, workshopy, amatérske divadlá a pouličné divadlá.

Pestrá paleta inscenácií a vystúpení

Program festivalu je skutočne rôznorodý a zahŕňa unikátne inscenácie a vystúpenia. Medzi hlavné lákadlá patrí koncertná verzia “Cyrano z predmestia”, komédie ako “Už ti nikdy nenaletím”, “Ale, ale pani plukovníková”, “Všetko o ženách” a detské predstavenia “Paci pac” a “Websterovci: Lili a ukradnutá sieť”.

Hudobné lahôdky a detské radovánky

Hudobné vystúpenia sú ďalším dôvodom, prečo Piešťanské zábaly nesmiete premeškať. Na festivale sa predstavia umelci ako Barbora Švidraňová, Katka Koščová, Bijouterrier, Jana Kirschner & Dan Bárta a mnohí ďalší. Pre najmladších návštevníkov sú pripravené zábavné a poučné detské predstavenia, workshopy a amatérske divadlá, ktoré zaručia smiech a radosť po celý čas trvania festivalu.

Ideálne letné podujatie pre všetky vekové kategórie

Piešťanské zábaly sú ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú smiech a zábavu v spojení s kultúrnym a elegantným prostredím. Nech už máte akýkoľvek vek, tento festival vám prináša nespočetné množstvo príležitostí na zábavu a oddych. Príďte a nechajte sa rozveseliť od 16. do 19. augusta 2024!

Festival plný smiechu a tradície

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a zažite leto plné smiechu a radosti v nádhernom prostredí Piešťan.

Viac informácií o festivale nájdete na https://www.piestanskezabaly.sk/


Podrobnosti

Začiatok:
16 augusta
Koniec:
19 augusta
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
https://www.piestanskezabaly.sk/

Organizátor

Občianske združenie – Divadelný festival Piešťany
Phone
0911 912 371
Email
info@piestanskezabaly.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Mesto Piešťany
Mestský úrad Piešťany, Námestie SNP 3
Piešťany, 921 45 Slovensko
+ Google Map
Phone
033/771 96 21-3
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>