Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Otvorenie neba v Sládkovičove

23 apríla @ 8:00 - 17:00

Otvorenie neba v Sládkovičove

Máte radi adrenalín a chceli by ste zažiť niečo výnimočné? Príďte 1. mája 2024 na letisko v Sládkovičove, kde sa bude konať jedinečné podujatie s názvom “Otvorenie neba v Sládkovičove”. Čaká na vás deň plný vzrušujúcich leteckých vystúpení a sprievodných aktivít pre celú rodinu.

Program podujatia

Podujatie sa začne už od 8.00 h zoznamovacími letmi. Presne o 10.00 h sa nebo otvorí výsadkom parašutistov. Nasledovať bude akrobacia lietadiel YAK 52 a YAK 55, ktoré predvedú dychberúce kúsky. Uvidíte tiež prelet stíhačky L29 a ukážku vrtuľníka R44. Nebudú chýbať ani ukážky lietadla Z37A Čmelák, vetroňa VSO 10 a dračej letky ČR.

Sprievodné aktivity

Okrem leteckých vystúpení je pre návštevníkov pripravený bohatý sprievodný program. Deti si užijú maľovanie na tvár, jazdu na štvorkolkách a kolotoče. Zaujímavá bude aj výstava zvierat a ukážky modelárov. Odvážnejší si môžu vyskúšať jazdu na koňoch. Zábavu prinesie aj penová šou a ďalšie atrakcie.

Vstupné a predpredaj vstupeniek

Vstupné na podujatie je 3 eurá. Deti do 10 rokov majú vstup zdarma. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na Mestskom úrade v Sládkovičove alebo na recepcii Inovatechu.

Zažite na vlastnej koži krásu letectva

“Otvorenie neba v Sládkovičove” je skvelou príležitosťou, ako stráviť nezabudnuteľný deň s rodinou a priateľmi. Zažite na vlastnej koži krásu letectva a adrenalínové vystúpenia pilotov. Tešíme sa na vašu účasť 1. mája 2024 na letisku v Sládkovičove!

Otvorenie neba v Sládkovičove

Otvorenie neba v Sládkovičove


Details

Date:
23 apríla
Time:
8:00 - 17:00
Event Category:
Event Tags:
,

Organizer

Mesto Sládkovičovo
Phone
031/7842712
Email
sladkovicovo@sladkovicovo.sk
View Organizer Website

Venue

Letisko Sládkovičovo
Letisko Sládkovičovo
925 21 Sládkovičovo, 925 21 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0905 100 651
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>