Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Nedeľné kultúrne večery – Anežka Brečková Binková

21 júla @ 19:00 - 20:30


Kultúrne leto v Senici ponúkne obyvateľom i návštevníkom pestrú paletu hudobných a divadelných zážitkov. Každú nedeľu večer o 19:00 h ožije bočná terasa Domu kultúry rôznymi vystúpeniami. Program sľubuje niečo pre každého – od klasiky cez ľudovú hudbu až po moderné žánre.

Miestne talenty otvárajú sezónu

Sériu koncertov odštartujú 7. júla žiaci ZUŠ Senica. O týždeň neskôr, 14. júla, vystúpi Spevácky zbor mesta Senica Cantilena. Tieto vystúpenia ukážu bohatstvo miestnych talentov a kultúrneho života v meste.

Od ľudovej hudby po šansón

Druhá polovica júla prinesie vystúpenie Anežky Brečkovej Binkovej (21.7.) a spoločný koncert Klubu priateľov heligónky Senica a Speváckej skupiny Seniorka (28.7.). Tieto podujatia potešia milovníkov ľudovej hudby a tradícií.

Divadlo a moderná hudba v auguste

August začne 4.8. divadelným predstavením “Ostrov pokladov – Piráti” v podaní Divadla Havran. 11. augusta roztancuje publikum Kapela Tvojej Mamky s indie-rockovými hitmi. Šansónový večer si užijú návštevníci 18.8. s Luciou Bujnovou a klaviristom Pavlom Bodnárom.

Írsky závan na záver

Letnú sériu uzavrie 25. augusta vystúpenie Graeme Marka, írskeho hudobníka známeho ako One Man Band. Jeho vystúpenie sľubuje jedinečný zážitok prepájajúci írsku a svetovú hudbu.

Ideálny letný večerný program

Tieto nedeľné koncerty ponúkajú skvelú príležitosť na príjemné ukončenie víkendu. Návštevníci si môžu vychutnať kvalitné vystúpenia pod holým nebom v srdci Senice. Vstup na všetky podujatia je voľný, čo z nich robí dostupnú kultúrnu aktivitu pre všetkých. Neváhajte a príďte si užiť letné večery plné hudby a zábavy v Senici!

Nedeľné kultúrne večery, Senica

Nedeľné kultúrne večery, Senica


Podrobnosti

Dátum:
21 júla
Čas:
19:00 - 20:30
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Senica
Phone
034/651 5004
Email
prednosta@senica.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry Senica
Námestie oslobodenia 11/17
Senica, 905 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421 34 690 8122
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>