Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Najkrajšie Nedvědovky s Honzom Nedvědom ml.

3 apríla @ 19:00 - 21:00

Najkrajšie Nedvědovky s Honzom Nedvědom ml.

Pripravte sa na nezabudnuteľný hudobný zážitok, ktorý oživí najznámejšie melódie českej folkovej scény. Už 3. apríla o 19:00 sa v trnavskom Kine Hviezda uskutoční koncert s názvom “Najkrajšie Nedvědovky s Honzom Nedvědom ml.”.

Pokračovanie legendy

Honzom Nedvědom ml. a jeho súrodenci, spolu s Hankou Nedvědovou a bratmi Oršulíkovcami, sa spojili, aby vytvorili jedinečný hudobný zážitok. Spoločne prinesú na pódium dušu tradičnej českej hudby, ktorá rezonuje srdcami mnohých generácií.

Repertoár večera

Návštevníci budú mať možnosť spievať si spolu s interpretmi nielen staré hity legendárnych bratov Nedvědovcov, kapely Spirituál Kvintet či Brontosaurů, ale aj piesne skupiny Príbuzní. Okrem toho sa dočkáme aj premiéry nových skladieb z pripravovaného albumu Honzy Nedvěda ml., ktoré určite zaujmú každého poslucháča.

Získajte svoje vstupenky

Nezmeškajte šancu stať sa súčasťou tohto jedinečného večera. Vstupenky sú dostupné v predpredaji prostredníctvom siete Ticketportal. Pripravte sa na večer, ktorý bude plný nostalgických melódií a nových objavov v svete folkovej hudby.

Najkrajšie Nedvědovky s Honzom Nedvědom ml.

Najkrajšie Nedvědovky s Honzom Nedvědom ml.


Podrobnosti

Dátum:
3 apríla
Čas:
19:00 - 21:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Kino Hviezda, Trnava
Paulínska 1
Trnava, 917 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
033/323 64 44
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>