Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Na srdci mi hraj!

18 januára @ 18:00 - 20:30

€22
Na srdci mi hraj!

Pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný hudby a emócií. “Na srdci mi hraj!” je názov podujatia, ktoré oživí pravdivý príbeh legendárneho umelca skrze krásne melódie a výnimočné herecké výkony. Renomovaný režisér Karol Vosátek vás pozýva na predstavenie, ktoré sa uskutoční 18. januára 2024 o 18:00 hodine.

Vstupenky na vzácne predstavenie

Za cenu 22 eur si môžete zaistiť vstup na túto kultúrnu udalosť. Lístky sú dostupné online a garantujú vám miesto, kde sa stretnete s osudom jednej z najvýraznejších osobností slovenskej hudby.

Hudobné majstrovstvá

Karol Csin a Martin Gyimesi preberajú štafetu najväčších hitov, akými sú “Zem pamätá”, “V slovenských dolinách” či “Smútok krásnych dievčat”. Každá pieseň je klenotom, ktorý prispieva k rozprávaniu príbehu plného vášne, radosti, ale aj tragédie. A ako bonus, organizátori pripravili prekvapenie, ktoré zostáva zahalené tajomstvom.

Človek za legendou

Predstavenie je nielen poctou hudobným hitom, ale aj pútavým pohľadom na život Karola Duchoňa, od jeho triumfov až po pády. Sledujte vzostupy a pády muža, ktorý žil bohémsky a naplno, až kým jeho cesta neviedla k smutnému koncu. Predstavenie otvára diskusiu o tom, ako vnímame a oceňujeme skutočné talenty a osobnosti, ako aj o tom, či dokážeme rozpoznať skrytý boj aj za zdanlivým úspechom a bezstarostnosťou.

Pozvánka na večer plný zamyslenia

“Na srdci mi hraj!” nie je len obyčajným hudobným večerom. Je to výzva, aby sme sa zamysleli nad životmi tých, ktorí nás svojou tvorbou obdarúvajú, a nad tým, čo všetko môžeme pre nich urobiť. Tento večer vám ponúka nielen poučenie, ale aj silný zážitok, ktorý obohatí váš pohľad na umenie a život samotný.

Zarezervujte si svoje miesto ešte dnes a staňte sa súčasťou večera, kde sa snúbi história, hudba a hlboké posolstvá o ľudskom osude.


Podrobnosti

Dátum:
18 januára
Čas:
18:00 - 20:30
Cena:
€22
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Organizátor

Dom kultúry, Sereď
Phone
0911 424 083
Email
kulturadk@sered.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry, Sereď
Školská 118
Sereď, 926 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0911 424 083
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>