Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Moto Ruže 2024

22 júna @ 13:00 - 18:00


V Ružindole sa stretnú majitelia historických motoriek. Tretí ročník podujatia Moto Ruže, na ktorom sa stretnú zberatelia historických motoriek spolu s ich fanúšikmi, sa uskutoční v sobotu 22. júna 2024 v obci Ružindol.

Hlavnou časťou podujatia Moto Ruže 2024 bude statická výstava historických motoriek doplnená bohatým sprievodným programom. Organizátori zároveň oznámili významnú novinku – predĺžili spanilú jazdu kolóny veteránov z Ružindola do Suchej nad Parnou.

Na základe skúseností z minulých rokov, keď sa motorkárom, zdala spoločná jazda krátka, sme sa rozhodli pre zmenu. Spoločná jazda sa uskutoční ešte pred začiatkom podujatia a povedie cez obce Borová, Dlhá, Košolná, Suchá nad Parnou a späť. Podujatie v športovom areáli začne naším spoločným príchodom,“ hovorí Denis Mlynek, organizátor podujatia.

Tretí ročník podujatia sa uskutoční 22. júna v športovom areáli Ružindol od 13:00 h. do 18:00 h. Okrem výstavy motocyklov bude súčasťou podujatia program pre deti i vozenie na motorkách a motokárach.

Návštevníci si popri dvojkolesových tátošoch môžu užiť vystúpenia dvojice DJ-ov Poldy a Sona. Deti sa môžu do sýtosti vyskákať na skákacom hrade a svoje umenie predvedie pánsky holič Twenty Barbier,“ zakončuje Mlynek.

Tento projekt je realizovaný vďaka participatívnemu komunitnému rozpočtu obce Ružindol. Som rád, že si toto podujatie našlo svojich fanúšikov a koná sa už tretí rok, obec s radosťou podporuje takéto zmysluplné projekty,“ hovorí Peter Galanský starosta obce.

Viac informácií o podujatí nájdete na tejto facebookovej stránke.


Podrobnosti

Dátum:
22 júna
Čas:
13:00 - 18:00
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:

Organizátor

Obec Ružindol
Phone
033/ 55 49 121
Email
starosta@ruzindol.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Ružindol
Ružindol 130
Ružindol, 919 61 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
033/554 91 21
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>