Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Morava nás nedzelí, Skalica

19 apríla @ 18:00 - 20:00

Dom kultúry, Skalica Autor: Vladimír Miček

Srdečne vás pozývame na premiérový galaprogram “Morava nás nedzelí”, ktorý sa uskutoční 19. apríla 2024 o 18:00 hod. v Dome kultúry v Skalici. Pripravte sa na nezabudnuteľný hudobný zážitok plný dychovej hudby, skvelých hostí a príjemnej atmosféry.

Účinkujúci

Hlavnou hviezdou večera bude reprezentatívna dychovka Záhorienka, ktorá je známa svojím vynikajúcim hudobným umením. K nej sa pridajú aj špeciálni hostia – legenda moravskej dychovky Jiří Helán a hudobná skupina Synkopa. Spoločne vám prinesú jedinečný hudobný zážitok, ktorý si určite nenechajte ujsť.

Program večera

Galaprogram ponúkne pestrú paletu skladieb v podaní Záhorienky a jej hostí. Môžete sa tešiť na tradičné dychové melódie, ale aj modernejšie aranžmány. Jiří Helán a Synkopa dodajú programu šmrnc svojím osobitým štýlom. Počas celého večera bude vládnuť pohodová atmosféra, ktorá vás určite dostane do skvelej nálady.

Vstupenky a doplnkové informácie

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť od 11. marca 2024 v Turistickom informačnom centre Skalica. Cena plného vstupného je 10 €. Po skončení koncertu bude zabezpečený predaj CD, DVD a tiež autogramiáda či spoločné fotografovanie s účinkujúcimi. Navyše, vstupenky sú zlosovateľné, takže máte šancu vyhrať zaujímavé ceny.

Morava nás nedzelí ponúka nezabudnuteľný zážitok

Nenechajte si ujsť tento výnimočný hudobný večer plný skvelej dychovky, úžasných hostí a nezabudnuteľných zážitkov. Príďte si vychutnať premiérový galaprogram “Morava nás nedzelí” do Domu kultúry v Skalici. Tešíme sa na vašu účasť!

Morava nás nedzelí, Skalica

Morava nás nedzelí, Skalica


Podrobnosti

Dátum:
19 apríla
Čas:
18:00 - 20:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Záhorienka
Phone
0905 949 360
Email
zahorienka1987@gmail.com
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry, Skalica
Námestie slobody 96/11
Skalica, 909 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
034 664 53 41
View Miesto udalosti Website