Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Majáles na Veternom mlyne, Holíč

1 mája @ 13:00 - 19:00

Veterný mlyn, Holíč Autor: Vladimír Miček

Mesto Holíč pripravuje pre svojich obyvateľov a návštevníkov skvelé podujatie. Majáles na Veternom mlyne sa uskutoční 1. mája 2024 od 13:00 h. Príďte osláviť príchod jari a užiť si deň plný zábavy, hudby a dobrého jedla.

Otvorenie rozhľadne a veterného mlynu

Hlavným bodom programu bude slávnostné otvorenie zrekonštruovanej rozhľadne a veterného mlyna v rámci novej sezóny. Návštevníci budú mať možnosť vystúpiť na rozhľadňu a pokochať sa prekrásnym výhľadom na okolie. Zároveň si budú môcť prezrieť historický veterný mlyn a spoznať jeho fungovanie.

Hudobný program

Počas celého podujatia Majáles na Veternom mlyne bude pre návštevníkov pripravený pestrý hudobný program. Na pódiu sa predstavia známe hudobné skupiny a interpreti, ktorí svojou hudbou spríjemnia atmosféru podujatia. Môžete sa tešiť na rôzne hudobné žánre, od ľudovej hudby až po moderné hity.

Atrakcie pre deti

Organizátori nezabudli ani na najmenších návštevníkov. Pre deti budú pripravené zábavné nafukovacie atrakcie, na ktorých sa budú môcť dosýta vyšantiť. Skákanie na nafukovacích hradoch a šmýkanie sa na šmykľavkách určite vyčarí úsmev na tvárach všetkých detí.

Občerstvenie a poľovnícky guláš

Počas podujatia Majáles na Veternom mlyne nebude núdza ani o chutné občerstvenie. Návštevníci si budú môcť pochutnať na rôznych grilovaných špecialitách, langošoch či trdelníkoch. Špeciálnou pochúťkou bude tradičný poľovnícky guláš, ktorý určite poteší všetkých milovníkov tejto obľúbenej slovenskej klasiky.

Majáles na Veternom mlyne sľubuje skvelú zábavu

Majáles 2024 na Veternom mlyne v Holíči sľubuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Nenechajte si ujsť toto výnimočné podujatie a príďte osláviť príchod jari v krásnom prostredí historického veterného mlynu. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie nekoná. Tešíme sa na vašu účasť!

Majáles na Veternom mlyne, Holíč

Majáles na Veternom mlyne, Holíč


Podrobnosti

Dátum:
1 mája
Čas:
13:00 - 19:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Mesto Holíč
Phone
034 - 321 0511
Email
sekretariat@holic.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Veterný mlyn, Holíč
Veterný mlyn
Holíč, 908 51 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
034 321 0511
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>