Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Letné soboty na priehrade – Fifo a Vierka

24 augusta @ 17:00 - 19:00

Free

Leto v Senici prináša deťom skvelé možnosti zábavy. Každú druhú sobotu ožije ihrisko pri lodenici na Kunovskej priehrade detským smiechom a veselou vravou.

Zábavné soboty plné smiechu

Organizátori pripravili pestrý program, ktorý poteší všetky vekové kategórie najmenších návštevníkov. Podujatia sa začínajú vždy o 17:00, čo je ideálny čas pre rodiny s deťmi.

Od tanca až po kúzla

Sériu podujatí odštartuje 6. júla tanečná show “Lili Lentilka”. Deti sa môžu tešiť na energické vystúpenie plné pohybu a chytľavých melódií. O dva týždne neskôr, 20. júla, zavíta na ihrisko Mr. FUNtastic so svojím zábavným divadielkom. Jeho vtipné kúsky určite rozosmeju malých i veľkých divákov.

Interaktívne zážitky pre najmenších

August prinesie ďalšie dve skvelé akcie. Tretieho augusta príde medzi deti “Klaun Kúzelníkom”. Toto interaktívne divadlo spojí humor s mágiou a sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Letnú sériu uzavrie 24. augusta duo Fifo a Vierka so svojou detskou interaktívnou speváckou show. Deti sa budú môcť aktívne zapojiť do predstavenia a zaspievať si obľúbené pesničky.

Prírodné kúpalisko ako bonus

Kunovská priehrada ponúka okrem zábavy aj možnosť osvieženia. Nachádza sa tu prírodné kúpalisko s piesočnatou plážou, ktoré je obľúbeným miestom na relax počas horúcich letných dní. Rodiny tak môžu spojiť príjemné s užitočným – popoludní sa zabaviť na detskom programe a potom sa schladiť vo vode.

Ideálny víkendový výlet

Tieto podujatia predstavujú skvelú príležitosť pre rodiny s deťmi, ako stráviť príjemné sobotné popoludnie. Krásne prostredie Kunovskej priehrady dodáva akciám čaro letnej atmosféry. Rodičia si môžu vychutnať relax v prírode, zatiaľ čo ich ratolesti sa zabavia pri kvalitnom programe. Neváhajte a príďte si užiť letnú zábavu pri vode v Senici!

Letné soboty na priehrade, Senica - Kunovská priehrada

Letné soboty na priehrade, Senica – Kunovská priehrada


Podrobnosti

Dátum:
24 augusta
Čas:
17:00 - 19:00
Cena:
Free
Udalosť Kategórie:
, , ,
Udalosť Značky:
, , ,

Organizátor

Mesto Senica
Phone
034/651 5004
Email
prednosta@senica.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Kunovská priehrada, Senica
Kunov
Sobotište, 906 05 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>