Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kvetinové dni Kátov 2024

11 mája @ 7:30 - 21:00

Kvetinové dni Kátov 2024

Obec Kátov sa aj tento rok chystá privítať jar vo veľkom štýle. XXII. ročník Kvetinových dní Kátov sa uskutoční 11. mája 2024 a prinesie bohatý program plný zábavy, hudby a tvorivosti. Podujatie začne o 7:30 h a potrvá až do neskorých večerných hodín.

Kvetinový a remeselný jarmok

Neodmysliteľnou súčasťou Kvetinových dní je tradičný kvetinový a remeselný jarmok. Návštevníci budú mať možnosť obdivovať a zakúpiť si rozmanité kvetinové aranžmány, ručne vyrábané dekorácie a originálne remeselné výrobky od šikovných remeselníkov z celého regiónu.

Hlavný program

Slávnostné otvorenie podujatia je naplánované na 10:00. Následne sa predstavia deti z miestnej materskej školy so svojim roztomilým vystúpením. O 11:00 vystúpi obľúbená skupina EDO DREWO a kamaráti, ktorí prináša pútavé pesničky, tanečné čísla a pôsobivú rozprávku s posolstvom o láske a úcte k prírode. Očarujúca show plná energie a radosti zaujme d všetkých vekových kategórií a pomôže im objaviť krásu okolitého sveta.

Tvorivé workshopy

Počas dňa budú prebiehať aj zaujímavé tvorivé workshopy. O 12:00 sa môžete naučiť pliesť vence pod vedením Danky Chocholáčkovej. Neskôr o 14:45 sa dozviete viac o bylinkách a ich využití v každodennom živote.

Hudba a tanec

Hudobný program bude naozaj pestrý. O 12:30 sa predstaví Cimbálová muzika z Milotic, ktorá prinesie tradičné ľudové melódie. Neskôr o 15:30 vystúpi skupina LOS BRADOS a o 17:00 sa môžete tešiť na Maju Závodskú a Matúša Klenu. Večer vyvrcholí skvelou zábavou s DJ Jozefom Došekom.

Kvetinové dni Kátov

Kvetinové dni Kátov

Módna prehliadka krojov a tombola

Zaujímavým spestrením programu bude módna prehliadka krojov o 13:30, ktorá predstaví krásu a rozmanitosť tradičných odevov. O 15:00 prebehne losovanie tomboly s atraktívnymi cenami.

Sprievodný program pre deti

Pre najmenších návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program v areáli materskej školy. V Ríši fantázie sa stretnú s Morskou vílou Perlou Mareenou, fantazijnými bytosťami a choduliarmi. Animátori sa postarajú o zábavu a tvorivé aktivity pre deti počas celého dňa.

Kvetinové dni sľubujú nezabudnuteľný zážitok

Kvetinové dni Kátov 2024 sľubujú nezabudnuteľný zážitok pre všetky vekové kategórie. Vstupné na podujatie je dobrovoľné a parkovanie je spoplatnené sumou 3€ za auto. Neváhajte a príďte osláviť jar, krásu kvetov a šikovnosť remeselníkov do obce Kátov 11. mája 2024!

Kvetinové dni Kátov 2024

Kvetinové dni Kátov 2024


Details

Date:
11 mája
Time:
7:30 - 21:00
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizer

Obec Kátov
Phone
034/668 2703
Email
katov@katov.eu
View Organizer Website

Venue

Obec Kátov
Kátov 41
Kátov, 908 49 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
034/668 2703
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>