Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Koválovská mašírovka

15 júna, 2023 @ 8:00 - 17:00

Koválovská mašírovka

Obec Koválov v spolupráci so spoločenskými organizáciami pozýva všetkých milovníkov prírody a dobrého jedla na jedinečné podujatie. Koválovská mašírovka je už tradičným turistickým pochodom, ktorý sa tento rok uskutoční v sobotu 15. júna 2024. Pochod vedie malebnou Chvojnickou pahorkatinou a je vynikajúcou príležitosťou, ako stráviť aktívny deň na čerstvom vzduchu.

Detaily, ktoré by ste mali vedieť

Štart pochodu je naplánovaný pri kaplnke Sv. Urbana, kde sa môžete pridať k ostatným účastníkom v čase od 8:00 do 10:00. Celková dĺžka trasy meria približne 12 kilometrov, čo predstavuje príjemný výlet dostupný pre všetky vekové kategórie. Na jeho absolvovanie sa štartovné stanovuje na symbolické 2 eurá pre dospelých, zatiaľ čo deti sa môžu zúčastniť zdarma. Je to ideálna príležitosť pre rodiny s deťmi vydať sa spoločne na výlet.

Na cieľovej rovinke

Cieľom túry je detské ihrisko v Koválove, kde na účastníkov čaká zaslúžená odmena – guláš z diviny a občerstvenie. Organizátori sa postarali o to, aby po fyzickej námahe mali účastníci možnosť posilniť sa a vychutnať si výborné jedlo v príjemnom prostredí. Toto posedenie pri guláši ponúka príležitosť na zoznámenie sa s novými ľuďmi, výmenu zážitkov z pochodu a jednoducho na to, aby ste si spolu s ostatnými užili krásny deň.

Prečo si nenechať ujsť Koválovskú mašírovku

Koválovská mašírovka je skvelou voľbou pre každého, kto má rád prírodu, túlanie sa pahorkatinou a užíva si spoločné chvíle s priateľmi alebo rodinou. Neprehliadnite šancu zažiť niečo nové, stretnúť zaujímavých ľudí a vychutnať si chutný guláš v úžasnom prostredí. Nezabudnite si preto tento termín označiť v kalendári a pridajte sa k nám na túto nezabudnuteľnú udalosť. Obec Koválov a organizátori sa už teraz tešia na vašu účasť.

Koválovská mašírovka
Koválovská mašírovka

Podrobnosti

Dátum:
15 júna, 2023
Čas:
8:00 - 17:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Obec Koválov
Phone
0948/242066
Email
info@kovalov.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Koválov
Koválov 216
Koválov, 906 03 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0948/242066
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>