Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kopčiansky rýchlostný motookruh 2024: Adrenalínové preteky pre nadšencov motoriek

1 júna - 2 júna


V dňoch 1. a 2. júna 2024 sa v Kopčanoch uskutoční už 13. ročník Kopčianskeho rýchlostného okruhu. Toto podujatie je súčasťou Medzinárodných majstrovstiev a preboru Českej republiky na prírodných okruhoch pod patronátom Českomoravskej asociácie motocyklového športu.

Organizácia podujatia

Organizátori z miestneho Moto Classic Racing Club Kopčany zverejnili zvláštne ustanovenia k podujatiu. Všetky dôležité informácie nájdu diváci aj pretekári na oficiálnej webstránke organizátora www.motoklubkopcany.sk.

Vstupné na celý víkend je stanovené na 5 eur. Diváci by mali dodržiavať všetky označenia a výstrahy pozdĺž trate. Je zakázané prechádzať cez pretekársku trať, keď je uzavretá, a odhadzovať odpadky mimo vyhradených košov, pretože to ohrozuje bezpečnosť pretekárov.

Kopčiansky rýchlostný motookruh 2024

Kopčiansky rýchlostný motookruh 2024

Časový harmonogram pretekov

Administratívne a technické preberanie prebehne v piatok 31. mája od 13:00 do 20:00 a v sobotu 1. júna od 7:00 do 9:00. Samotné preteky sa uskutočnia v sobotu a nedeľu, pričom každá trieda absolvuje dva tréningy v sobotu a jednu pretekársku jazdu v nedeľu.

Triedy sú rozdelené podľa objemu motora, od historických motocyklov cez moderné špeciály až po silné stroje s objemom nad 600 cm³. Dĺžka pretekov sa pohybuje od 10 do 14 kôl, čo predstavuje vzdialenosť od 31,3 do 44 kilometrov.

Vyhlásenie výsledkov prebehne v nedeľu po každej odjazdené jazde jednotlivých tried. Harmonogram je však orientačný a môže sa zmeniť na základe počtu prihlásených pretekárov.

Zážitok pre divákov

Kopčiansky rýchlostný okruh prináša adrenalínový zážitok nielen pre pretekárov, ale aj pre divákov. Motoristický šport však môže byť nebezpečný, preto sa diváci na preteky pozerajú na vlastnú zodpovednosť. V prípade nehody by nemali zasahovať, ale nechať konať organizátorov.

Príďte si užiť skvelú atmosféru, burácanie motorov a napínavé súboje na trati. Kopčiansky rýchlostný okruh 2024 sľubuje nezabudnuteľný víkend plný emócií a adrenalínu pre všetkých fanúšikov motoriek.

Kopčiansky rýchlostný motookruh 2024

Kopčiansky rýchlostný motookruh 2024


Details

Start:
1 júna
End:
2 júna
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
, ,

Organizer

Moto Classic Racing Club Kopčany
Phone
+421 915 698 944
Email
motoclub.kopcany@centrum.sk
View Organizer Website

Venue

Obec Kopčany
Obecný úrad Kopčany, Kollárova 318
Kopčany, 908 48 Slovensko
+ Google Map
Phone
034/660 40 10
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>