Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Koncert Ľudovíta Kašubu a Martiny Kreibich

8 marca @ 18:00 - 20:00

€13
Koncert - Ľudovít Kašubu a Martina Kreibich

Pripravte sa na nezabudnuteľný hudobný zážitok! Koncert Ľudovíta Kašubu a Martiny Kreibich sa uskutoční 8. marca 2024 v priestoroch TI Inovatech. Táto jedinečná udalosť vás vtiahne do sveta melodických populárnych piesní, ktoré vás nenechajú sedieť na mieste.

Kde a kedy?

Koncert sa odohrá vo veľkej sále Inovatechu, situovanom na adrese Fučíkova 460, Sládkovičovo. Nezabudnite si zaznačiť dátum a čas – 8. marec 2024, štartujeme presne o 18:00. Vstupenky môžete pohodlne zakúpiť online cez maxiticket.sk za cenu 13 eur.

O umelcoch

Ľudovít Kašuba a Martina Kreibich sú známe mená na slovenskej hudobnej scéne. Ich spolupráca s TV Šláger a Senzi TV priniesla viacero CD a DVD nosičov, ktoré si získali srdcia poslucháčov. Ich hudba je plná emócií a mottom dvojice je presvedčenie, že hudba má liečivú silu. Piesne Ľudovíta Kašubu, ktoré znejú na ich koncertoch, sú väčšinou plodom jeho vlastnej tvorby a zaručene vyčarujú úsmev na každej tvári.

Prečo prísť?

Koncerty Ľudovíta a Martiny sú známe svojou energiou a pozitívnou atmosférou. Ak hľadáte spôsob, ako stráviť večer plný kvalitnej hudby, tento koncert je tou pravou voľbou. Nechajte sa uniesť tónmi, ktoré hladia dušu a príďte zažiť večer plný nezabudnuteľných melódií.

Ďalšie informácie

Za organizáciu tohto koncertu ďakujeme Mestu Sládkovičovo. Nezabudnite si vstupenky zakúpiť v predpredaji, aby ste si zabezpečili miesto na tejto výnimočnej hudobnej udalosti. Tešíme sa na vás v Inovatechu, nechajte sa pohltiť hudobným zážitkom, ktorý zostane vo vašej pamäti ešte dlho po skončení večera.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť zažiť Ľudovíta Kašubu a Martinu Kreibich naživo. Sľubujeme, že to bude večer, na ktorý tak skoro nezabudnete.


Podrobnosti

Dátum:
8 marca
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
€13
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Mesto Sládkovičovo
Phone
031/7842712
Email
sladkovicovo@sladkovicovo.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

TI Inovatech, Sládkovičovo
Fučíkova 460
Sládkovičovo, 925 21 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0317840122
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>