Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jubilejný 10. ročník festivalu Vrátno Fest sa blíži

8 júna @ 13:00 - 23:59

18€

Obec Hradište pod Vrátnom už onedlho privíta milovníkov folku a country hudby na 10. ročníku festivalu Vrátno Fest. Toto obľúbené podujatie sa uskutoční 8. júna 2024 a prinesie skvelú hudbu, zábavu a nezabudnuteľnú atmosféru.

Bohatý hudobný program

Festival ponúkne pestrú paletu vystúpení. Na pódiu sa predstavia známe mená ako Lenka Filipová, The Willie Jones Band z USA či Belasí s husľovým virtuózom Petrom Uličným. Chýbať nebude ani skupina Country Dance Team Myjava. O humor sa postará Braňo Jobus a Strýko Baltazár ako aj Šašo Maroš. Celým podujatím bude sprevádzať moderátor Paľo Hraška.

Zábava pre celú rodinu

Vrátno Fest myslí aj na najmladších návštevníkov. Pre deti budú pripravené tvorivé dielne, nafukovacia šmykľavka či rodeo býk. Dospelí si zase môžu vyskúšať westernové tance. O občerstvenie sa postará široká ponuka jedál a nápojov vrátane cigánskej, guľášu, cukrovej vaty a trdelníkov.

Praktické informácie

Festival začne o 13.00 h detským programom. Hudobné vystúpenia štartujú od 17.00 h a 30 minút pred polnocou sa môžete tešiť na countrybál. Vstupné na celé podujatie je 18,- €, ak si lístky zakúpite v predpredaji, bude to o 5 eur lacnejšie. Viac informácií nájdete na webovej stránke obce alebo získate na telefónnom čísle 034/658 12 38.

Jubilejný 10. ročník

Jubilejný 10. ročník Vrátno Festu sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre všetkých fanúšikov folku, country a dobrej zábavy. Nenechajte si ujsť toto výnimočné podujatie a príďte si užiť skvelú hudbu a príjemnú atmosféru do malebnej obce Hradište pod Vrátnom!

Vrátno Fest 2024

Vrátno Fest 2024


Details

Date:
8 júna
Time:
13:00 - 23:59
Cost:
18€
Event Categories:
, , ,

Organizer

Obec Hradište pod Vrátnom
Phone
034/658 12 38
Email
obec@hradistepodvratnom.sk
View Organizer Website

Venue

Obec Hradište pod Vrátnom
Obecný úrad Hradište pod Vrátnom 80
Hradište pod Vrátnom, 906 12 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone
034/658 12 38
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>