Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jarný Medokvas, Smolenice

18 mája @ 15:00 - 21:00

8€

Máte radi med a medovinu? Potom si nenechajte ujsť festival Jarný Medokvas, ktorý sa uskutoční v sobotu 18. mája v Smoleniciach. Podujatie organizuje miestne včelárstvo a medovinárstvo a ponúkne návštevníkom ochutnávky medoviny, prehliadky výroby a skvelý program v príjemnej atmosfére.

Medové osvieženie a zábava pre celú rodinu

Jarný Medokvas odštartuje o 15:00 h. a potrvá do 21:00 h. Počas sobotňajšieho popoludnia si budete môcť vychutnať živú hudbu, pochutiny z food truckov a stánkov s jedlom. Samozrejme, nebudú chýbať ani špeciálne nápoje s medom a medovinou.

Pavol Kudláč z medovinárstva Včelovina prezrádza, že návštevníci budú mať možnosť ochutnať až jedenásť druhov medoviny, medový burčiak, sajder, medové pivo, radler a dobre vychladené frizzantino. Pre záujemcov sú pripravené aj prehliadky výroby medoviny. Deti sa zabavia v Včelárskej zárade pri hrách a maľovaní na tvár.

Bezplatná kyvadlová doprava Smolenická fčela

Aby bola návšteva festivalu čo najpohodlnejšia, organizátori v spolupráci s OOCR Trnava Tourism zabezpečili bezplatnú kyvadlovú dopravu Smolenická fčela. Autobus začína svoje jazdy o 10:10 h. zo železničnej stanice v Smoleniciach a zastaví aj pri medovinárstve Včelovina. Počas dňa môžete navštíviť Smolenický zámok či Jaskyňu Driny. Posledný spoj odchádza z parkoviska Jahodník späť na stanicu o 19:30 h.

Jarný Medokvas, Smolenice

Jarný Medokvas, Smolenice

Vstupenky a podpora Včelárskej záhrady

Vstupenky na Jarný Medokvas si môžete zakúpiť v predpredaji na stránke www.vcelovina.sk alebo priamo na mieste. Akciová cena 6,50 eur platí do 17. 5. 2024, v deň konania podujatia budú lístky dostupné za 8,00 eur. Výťažok z festivalu bude použitý na rozvoj náučnej Včelárskej záhrady.

Spoznajte proces výroby medoviny

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť ochutnať lahodné medové nápoje, spoznať proces výroby medoviny a stráviť príjemný deň v malebnom prostredí pod Smolenickým zámkom. Jarný Medokvas je podujatie, ktoré poteší všetkých milovníkov medu a medoviny.


Details

Date:
18 mája
Time:
15:00 - 21:00
Cost:
8€
Event Category:

Organizer

Včelovina, Smolenice
Phone
+421 949 305 315
Email
info@vcelovina.sk
View Organizer Website

Venue

Včelovina, Smolenice
Továrenská 10A
Smolenice, 919 04 Slovensko
+ Google Map
Phone
+421 949 305 315
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>