Loading Events

« All Events

Hradište Reggae Džem 2024, Hradište pod Vrátnom

25 mája @ 16:30 - 26 mája @ 2:00

Hradište pod Vrátnom Autor: Vladimír Miček

Ak hľadáte skvelú príležitosť na oddych a zábavu v štýle reggae, Hradište Reggae Džem 2024 je pre vás to pravé. Podujatie sa uskutoční 25. mája od 16:30 do 2:00 v prekrásnej záhrade historickej železnej stanice v Hradišti pod Vrátnom. Organizátorom je Stanica Haradicha.

Program pre celú rodinu

Celovečerný program je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Začína o 16:30 detským programom, ktorý zahŕňa koncert hudobnej skupiny pre deti s interaktívnym hudobným mini workshopom. Po koncerte si môžu deti vytvoriť umelecké dielka v kreatívnom kútiku.

Hlavný program štartuje o 18:00. Predstavia sa legendárni bratislavskí DJ-i Reverend a Ras D, zakladajúci členovia Jah Division Sound Gang. Sista Majka selektuje to najlepšie z roots reggae, dancehallu a dubu. Na záver na krásne snívanie zahrá Bluemonkey / cosmic dance, jeden z pionierov DJ a vizuálu psytrancu na Slovensku.

Ako sa tam dostať a kde parkovať

Do navigácie zadajte celý názov – Hradište pod Vrátnom. Ideálne je auto zaparkovať na veľkom neplatenom parkovisku pred Kultúrnym domom, ktorý je od Stanice vzdialený cca 200 m.

Stanovanie a ďalšie informácie

Sociálne zariadenia a možnosť si umyť ruky sú v Kultúrnom dome. Ideálne miesto na rozloženie stanu je zo zadnej strany pozdĺž celého plota Stanice. Na podujatí sa čapuje fantastické pivo z regionálneho remeselného pivovaru Hellstork. Upozorňujeme, že platba je možná iba v hotovosti.

Hradište Reggae Džem 2024 sľubuje nezabudnuteľný zážitok

Hradište Reggae Džem 2024 sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre všetkých milovníkov reggae hudby a príjemnej atmosféry. Vstupné na celý džem je od 15 rokov 7 eur, ZŤP a deti majú vstup zdarma. Na detský džem je vstupné pre deti zadarmo a pre dospelých 5 eur.

Hradište Reggae Džem 2024, Hradište pod Vrátnom

Hradište Reggae Džem 2024, Hradište pod Vrátnom


Details

Start:
25 mája @ 16:30
End:
26 mája @ 2:00
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizer

Stanica Haradicha, Hradište pod Vrátnom
Phone
0918 480 207
Email
podvratnom@gmail.com
View Organizer Website

Venue

Železničná stanica, Hradište pod Vrátnom
Železničná stanica
Hradište pod Vrátnom, 906 12 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0918 480 207
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>