Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Holíčske folklórne slávnosti

16 júna @ 13:00 - 20:00


Mesto Holíč sa aj tento rok stane dejiskom obľúbeného folklórneho podujatia Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024. Folklórny súbor Valša pozýva všetkých priaznivcov ľudového umenia, aby sa prišli zabaviť a vychutnať si krásu slovenského folklóru.

Miesto konania

Podujatie sa uskutoční v malebnom prostredí Amfiteátra mesta Holíč. V prípade nepriaznivého počasia sa program presunie do kongresovej sály na zámku v Holíči. Organizátori tak zaručujú skvelý zážitok bez ohľadu na rozmar počasia.

Program

Detský folklórny festival odštartuje o 13.00h a predstavia sa na ňom talentované detské súbory z blízkeho i ďalekého okolia. Holíčske folklórne slávnosti sa začnú o 16:00h a diváci sa môžu tešiť na vystúpenia popredných folklórnych súborov a ľudových hudieb.

Vstupenky

Vstupenky na podujatie ponúkajú návštevníkom možnosť zapojiť sa do zlosovania o atraktívne vecné ceny. Navyše, na šťastlivcov čakajú aj okamžité výhry. Zakúpením vstupenky tak nielen podporíte zachovávanie folklórnych tradícií, ale máte tiež šancu odniesť si domov milú spomienku.

Folklórne slávnosti v Holíči opäť prilákajú milovníkov tradícií

Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024 sľubujú nezabudnuteľný umelecký zážitok pre malých i veľkých. Tešíme sa na vašu účasť 16. júna 2024 v Holíči, kde spoločne oslávime krásu a rozmanitosť slovenského folklóru.

Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024

Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024


Details

Date:
16 júna
Time:
13:00 - 20:00
Event Categories:
, , ,

Organizer

Mesto Holíč
Phone
034 321 0511
Email
sekretariat@holic.sk
View Organizer Website

Venue

Amfiteáter Holíč
Moyzesova
Holíč, 908 51 Slovenská republika
+ Google Map

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>