Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Hecni sa: Nekonvenčné preteky s dávkou adrenalínu

29 júna @ 8:30 - 14:00


Túžite po poriadnej dávke adrenalínu, ale nemáte odvahu na extrémne športy? Hecni sa je presne to, čo hľadáte. Tieto unikátne preteky spájajú výzvu s dostupnosťou pre každého. Či už máte 16 alebo 80 rokov, trať je navrhnutá tak, aby ste ju zvládli.

Preteky sa odohrávajú v malebnom prostredí Kunovskej priehrady pri Senici. Čaká na vás približne 6 km trať s 20 prekážkami. Nemusíte sa však obávať – ide o amatérske preteky, takže ich určite zdoláte.

Tímový duch alebo individuálna výzva

Hecni sa ponúka možnosť zúčastniť sa ako jednotlivec alebo v 4-člennom tíme. Vyberte si, čo vám vyhovuje viac. Preteky štartujú vo vlnách, pričom presný čas štartu sa dozviete 3 dni pred podujatím.

Viac než len preteky

Po zdolaní trate a všetkých prekážok vás čaká zaslúžená odmena. V cieli si môžete vychutnať osviežujúce pivo, kofolu alebo cigánsku. Nejde tu len o športový výkon, ale predovšetkým o zábavu a dobrú náladu.

Hecni sa

Hecni sa

Ekologický prístup a inkluzivita

Hecni sa sa odlišuje od iných pretekov svojím prístupom:

– Dbá sa na ekológiu – používame tričká z ekobavlny

– Preteky sú otvorené pre každého od 16 rokov

– Na každej prekážke je prítomný dobrovoľník

Bohatá história a rastúca popularita

Od svojho vzniku v roku 2017 prešli preteky Hecni sa výrazným vývojom. Z pôvodných 14 tímov v prvom ročníku sa podujatie rozrástlo na viac ako 350 pretekárov v roku 2023. Preteky priťahujú účastníkov z celého Slovenska, dokonca aj zo zahraničia.

Výzva pre rok 2024

Tento rok stoja organizátori pred ambicióznym cieľom – prekonať hranicu 500 pretekárov. Pomôžte nám splniť túto výzvu a staňte sa súčasťou niečoho výnimočného. Podujatie Hecni sa je viac než len preteky – je to komunita, zábava a príležitosť prekonať sám seba.

Neváhajte a pridajte sa na Hecni sa. Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvo, spoznajte nových ľudí a dokážte si, čoho ste schopní. Organizátori sa na vás tešia pri Kunovskej priehrade!

Hecni sa

Hecni sa


Podrobnosti

Dátum:
29 júna
Čas:
8:30 - 14:00
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Senica
Phone
034/651 5004
Email
prednosta@senica.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Kunovská priehrada, Senica
Kunov
Sobotište, 906 05 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>