Loading Events

« All Events

Galantské trhy 2024

8 augusta - 10 augusta


Galantské trhy, známe aj ako Galántai Vásár, sa už po 38. raz vrátia do mesta Galanta. Toto obľúbené podujatie sa uskutoční od 8. do 10. augusta 2024. Pripravte sa na tri dni plné zábavy, skvelého jedla a nezabudnuteľných zážitkov.

Tradičné remeselné stánky

Galantské trhy sú známe svojimi tradičnými remeselnými stánkami. Návštevníci budú mať možnosť obdivovať zručnosť miestnych remeselníkov a zakúpiť si jedinečné ručne vyrábané výrobky. Od keramiky cez šperky až po textilné výrobky, každý si nájde niečo pre seba.

Bohatá gastronómia

Pre milovníkov dobrého jedla budú Galantské trhy pravým rajom. Návštevníci budú môcť ochutnať širokú škálu miestnych špecialít a tradičných jedál. Či už dávate prednosť sladkým alebo slaným pochúťkam, určite neodídete sklamaní.

Športové súťaže

Galantské trhy nie sú len o jedle a nákupoch. Pre aktívnych návštevníkov budú pripravené rôzne športové súťaže. Zapojte sa do turnajov alebo si jednoducho užite sledovanie napínavých zápolení.

Hudobné vystúpenia

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou Galantských trhov. Počas troch dní sa na pódiu vystriedajú skvelí umelci rôznych žánrov. Od dychovej hudby cez tanečnú zábavu až po koncerty populárnych interpretov, každý si príde na svoje.

Zábava pre celú rodinu

Galantské trhy ponúkajú zábavu pre všetky vekové kategórie. Pre deti budú pripravené rôzne atrakcie a hry. Rodiny si môžu užiť príjemné chvíle spoločne a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky.

Najväčšie kultúrne a športové podujatie v meste

Nenechajte si ujsť 38. ročník Galantských trhov. Príďte sa zabaviť, ochutnať skvelé jedlo a vychutnať si jedinečnú atmosféru tohto podujatia. Galanta Vás privíta s otvorenou náručou od 8. do 10. augusta 2024. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Galantské trhy 2024

Galantské trhy 2024


Details

Start:
8 augusta
End:
10 augusta
Event Categories:
, ,

Organizer

Mesto Galanta
Phone
031/788 43 11, 031/ 788 4
Email
galanta@galanta.sk
View Organizer Website

Venue

Mesto Galanta
Mestský úrad Galanta, Mierové Námestie 940/1
Galanta, 924 18 Slovensko
+ Google Map
Phone
031/788 43 11, 031/ 788 4
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>