Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Fašiangová zábava, Smrdáky

9 februára @ 18:00 - 10 februára @ 4:00

€3
Fašiangová zábava, Smrdáky

Pripravte sa na večer plný zábavy, tanca a skvelej atmosféry! Obec Smrdáky spolu s Dobrovoľným hasičským zborom Smrdáky Vás srdečne pozývajú na tradičnú fašiangovú zábavu. Toto podujatie sa uskutoční v piatok 9. februára 2024. Začíname o 18:00 hodine a končíme až vo štvrté ráno. Miesto konania? Spoločenská miestnosť obecného úradu v Smrdákoch.

Hudobný hosť večera: Miniband – Červinkovci

Na tejto fašiangovej zábave sa môžete tešiť na skvelú hudbu od skupiny Miniband – Červinkovci. Títo talentovaní hudobníci vám zaručene spríjemnia večer a pritiahnu vás na tanečný parket.

Súťaž o najlepšiu masku

Nechýba ani súťaž o najlepšiu masku, takže nezabudnite prísť v originálnej maske! Nielenže si užijete večer plný zábavy, ale môžete aj vyhrať zaujímavé ceny. A navyše, ak prídete v maske, vstupné je len 1 euro!

Občerstvenie

Počas celého večera bude k dispozícii aj chutné občerstvenie. Pripravili sme pre vás pečené mäso, ktoré dokonale doplní atmosféru tejto tradičnej zábavy.

Vstupné

Za vstup zaplatíte symbolické 3 eurá. Ak však prídete v maske, vstupné sa znižuje na 1 euro. Je to skvelá príležitosť, ako si užiť fašiangovú zábavu a zároveň ušetriť.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť zažiť fašiangovú zábavu v Smrdákoch. Tešíme sa na vás 9. februára o 18:00 hod. v Spoločenskej miestnosti obecného úradu Smrdáky. Príďte sa zabaviť, zatancovať a vychutnať si skvelú atmosféru tohto podujatia. Uvidíme sa tam!

< 1x

Fašiangová zábava, Smrdáky

Fašiangová zábava, Smrdáky

Details

Start:
9 februára @ 18:00
End:
10 februára @ 4:00
Cost:
€3
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizer

Obec Smrdáky
Phone
034/6542911
Email
podatelna@obecsmrdaky.sk
View Organizer Website

Venue

Obec Smrdáky
Smrdáky 181
Smrdáky, 906 03 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
034/6542911
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>