Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Deň kvetov, Hlohovec

27 apríla @ 9:30 - 16:00

Deň kvetov, Hlohovec

Mesto Hlohovec a Mestské kultúrne centrum Hlohovec opäť organizujú obľúbené podujatie Deň kvetov.

Bohatý program pre celú rodinu

Uskutoční sa v sobotu 27. apríla na Námestí sv. Michala. Návštevníci sa môžu tešiť na pestrofarebné stánky s kvetmi, rastlinami, bylinkami, sadenicami, stromčekmi a dekoráciami. Okrem toho je pripravený aj zaujímavý sprievodný program.

Prednášky a workshopy pre záhradkárov a milovníkov prírody

Počas dňa sa budú konať prednášky a workshopy zamerané na záhradkárčenie a ochranu prírody. OZ SOS Birdlife Slovensko predstaví význam vtáctva pre záhrady a návštevníci si budú môcť vlastnoručne vyrobiť vtáčie búdky. Živá záhrada ponúkne informácie o vzťahu kvetov s pôdnym mikrobiómom a kompostovaní.

Tanečné a hudobné vystúpenia spestrením programu

O zábavu sa postará detský folklórny súbor Inovček, mažoretky Sašetky Hlohovec a tanečné štúdiá Espinta a Life is Perfect. Návštevníci sa môžu tešiť aj na latinoshow Dominiky Titkovej, pole dance vystúpenie štúdia Kanabera a gitarové vystúpenie Lívie Doležalovej.

Tvorivé dielne a bazár kníh pre deti i dospelých

Pre deti budú pripravené tvorivé dielne v spolupráci s CVČ Dúha, Základnou umeleckou školou Hlohovec, Časom pre rodinu a Metro klubom. OZ Samaria zorganizuje bazár kníh a oblečenia v podbráne na Podzámskej ulici.

Filmové premietania a výstava výtvarných prác v Kine Úsmev

V Kine Úsmev si návštevníci budú môcť pozrieť rozprávky Nina a tajomstvo malého ježka a Ako zachrániť draka. Od 27. apríla do 31. mája bude v kine prebiehať aj výstava výtvarných prác v rámci súťaže “Kvety ako symbol”.

Deň kvetov v Hlohovci prinesie nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru plnú farieb, vôní a radosti.

Deň kvetov, Hlohovec

Deň kvetov, Hlohovec


Details

Date:
27 apríla
Time:
9:30 - 16:00
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizer

Mesto Hlohovec

Venue

Námestie sv. Michala, Hlohovec
Námestie sv. Michala
Hlohovec, 920 01 Slovenská republika
+ Google Map

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>