Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Deň astronómie 2024, Sobotište

16 marca @ 16:00 - 20:00

Deň astronómie 2024, Sobotište

Astronomické popoludnie v Sobotišti pri príležitosti Dňa astronómie 2024. Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici a Miestna organizácia Slovenského zväzu astronómov v Sobotišti pripravujú pre všetkých priaznivcov astronómie jedinečné podujatie. Pri príležitosti Dňa astronómie 2024 sa v sobotu 16. marca 2024 uskutoční astronomické popoludnie v areáli Hvezdárne v Sobotišti.

Program

Podujatie sa začne o 16:00 hodine a potrvá do 20:00 hodiny. Organizátori si pre návštevníkov pripravili bohatý program plný zaujímavých astronomických pokusov a dielničiek. Tie sú vhodné pre rodiny s deťmi všetkých vekových kategórií.

Pre koho je podujatie určené

Astronomické popoludnie je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o astronómiu a chcú sa dozvedieť niečo nové. Podujatie je vhodné pre rodiny s deťmi, ktoré sa chcú zabaviť a zároveň sa niečo naučiť. Organizátori sa tešia na stretnutie s každým, kto má chuť stráviť príjemné popoludnie v spoločnosti ľudí s rovnakým záujmom.

Záver

Astronomické popoludnie v Sobotišti pri príležitosti Dňa astronómie 2024 je jedinečnou príležitosťou pre všetkých priaznivcov astronómie. Vďaka podpore Fondu na podporu umenia sa môžu návštevníci tešiť na bohatý program plný zaujímavých pokusov a dielničiek. Neváhajte a príďte stráviť príjemné popoludnie v kruhu ľudí s rovnakým záujmom.


Podrobnosti

Dátum:
16 marca
Čas:
16:00 - 20:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Záhorské osvetové stredisko, Senica
Phone
034/654 32 05
Email
zos@zupa-tt.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Hvezdáreň Sobotište
Hvezdáreň Sobotište
Slovensko, 906 05 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0903/105 735
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>