Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Country bál, Suchá nad Parnou

11 novembra, 2023 @ 19:00 - 12 novembra, 2023 @ 4:00

€35
Country bál, Suchá nad Parnou

Obec pripravuje hodové oslavy so špeciálnym programom. Suchá nad Parnou, obec pár kilometrov od Trnavy, sa teší na zaujímavé podujatie plánované na 11. novembra. Pri príležitosti hodových osláv sa tu bude konať Country bál. Prvý ročník tohto westernového podujatia sa uskutoční v kultúrnom dome od 19:00 hod.

Skvelá hudba a tanečné vystúpenia

O zábavu hostí sa postarajú zvolenská country kapela Pacipacifik a úspešná rock country skupina Neznámi. Okrem toho sa môžu návštevníci tešiť aj na vystúpenie tanečníc z trenčianskeho Marylandu, ktoré prítomných roztancujú typickými westernovými krokmi.

Country ples bol do roku 2019 stabilným podujatím našej obce. Hudba country má korene vo folkovej hudbe, ktorá nám je blízka. Tak sme sa rozhodli pokračovať v tejto tradícii a počas hodových osláv usporiadať Country bál,” povedal Martin Glončák, starosta Suchej nad Parnou.

Program Country bálu

Večer bude plný zábavy a dobrého jedla. Program začne o 19:00 hod., počas večera sa uskutoční degustačná večera a následne sa bude zabávať až do skorých ranných hodín.

Vstupenky a informácie

Vstupenky na toto podujatie sa dajú rezervovať osobne na Obecnom úrade Suchej nad Parnou, e-mailom alebo telefonicky. Cena za lístok je 35 € a zahŕňa večeru a občerstvenie. Viac informácií je k dispozícii na stránke podujatia TU.

Country bál, Suchá nad Parnou

Country bál, Suchá nad Parnou


Details

Start:
11 novembra, 2023 @ 19:00
End:
12 novembra, 2023 @ 4:00
Cost:
€35
Event Category:
Event Tags:
,

Organizer

Obec Suchá nad Parnou
Phone
907560701
Email
michaela.mala@suchanadparnou.sk
View Organizer Website

Venue

Country bál
Suchá nad Parnou 68, Suchá nad Parnou, Slovenská republika 91901
View Venue Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>