Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Cibula fest

18 júla - 20 júla

Michal David - jeden z top účinkujúcich na Cibula fest 2024. Zdroj: ACCESS Production

Leto 2024 prinesie na letisko v Holíči už 15. ročník obľúbeného hudobného festivalu Cibula fest 2024.

Hudobný maratón na hraniciach

Fanúšikovia kvalitnej hudby sa môžu tešiť na trojdňový program, ktorý sa tentokrát začína už vo štvrtok 18. júla a potrvá až do soboty 20. júla. Organizátori sľubujú, že jubilejný ročník bude minimálne tak výnimočný ako ten predchádzajúci.

Legenda sa vracia a nové tváre na scéne

Medzi prvými potvrdenými interpretmi sa objavuje česká hudobná ikona Michal David, ktorý sa na CIBULA FEST vráti po ôsmich rokoch. Po jeho predchádzajúcom koncerte, ktorý prilákal tisíce fanúšikov, sa očakáva, že aj tento rok vzbudí veľký záujem. Na festivale sa predstaví aj český pesničkár Pokáč a Mark Dann, prezývaný “slovenský Avicii”, ktorý je známy svojimi hitmi z rádiových éterov.

Kapela HEX, ktorá si získala srdcia fanúšikov aj po odchode svojho pôvodného speváka, prichádza so spevákom Petrom Šarkanom Novákom a sľubuje zahrať aj ich najnovší hit “Pomaranče z Kuby”. Obľúbenú kapelu Mirai, ktorá má na konte úspechy v českých hitparádach a vypredané koncerty, uvidíme na festivale už po tretíkrát. Akustický fenomén Jelen potom svojou účasťou doplní zástup prvých ohlásených interpretov.

Mirai nebude takisto chýbať na Cibula fest 2024. Autor: Libor Ponca

Mirai nebude takisto chýbať na Cibula fest 2024. Autor: Libor Ponca

Predpredaj vstupeniek a sľuby organizátorov

Vladimír Chrenka, hlavný organizátor festivalu, zdôrazňuje, že po úspešnom predchádzajúcom ročníku je dôležité návštevníkom ponúknuť ešte lepší zážitok. “Chceme, aby bol CIBULA FEST 2024 naozaj výnimočný, preto pripravujeme niekoľko noviniek a zlepšujeme služby, aby pobyt návštevníkov na festivale bol čo najpríjemnejší,” hovorí Chrenka.

Hudobná špička a exkluzívny koncert

Návštevníci sa môžu okrem už ohlásených interpretov tešiť aj na ďalších hudobníkov. Organizátori avizujú účasť popredných mien českej a slovenskej rockovej scény, exkluzívny koncert a raperskú hviezdu. CIBULA FEST 2024 tak sľubuje byť podujatím, ktoré prekročí očakávania a ponúkne návštevníkom nezabudnuteľný hudobný zážitok.


Podrobnosti

Začiatok:
18 júla
Koniec:
20 júla
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,

Organizátor

Cibula fest – Vladimír Chrenka
Phone
0910 533 452
Email
info@cibulafest.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Letisko Holíč
Staničná 789/13
Holíč, 90851 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
034/668 24 33
View Miesto udalosti Website

Blogy a články

Najbližšie podujatia


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>