Objavte krásy Piešťan na komentovaných prehliadkach


Piešťany, kúpeľné mesto na Slovensku, ponúka návštevníkom jedinečnú príležitosť spoznať jeho krásy prostredníctvom komentovaných prehliadok. Pravidelné prehliadky pre www.KrasyTT.SK predstavila sprievodkyňa Mária Michalčíková.

Pravidelné prehliadky dvakrát do týždňa

Prehliadky sú organizované každú stredu a sobotu. „Každý mesiac prinášame dve nové zaujímavé témy, ktoré vám priblížia rôzne aspekty Piešťan. Vďaka tomu máte možnosť hlbšie spoznať toto krásne mesto a jeho okolie,“ uviedla Michalčíková.

Aprílové témy: Prebúdzajúca sa príroda a kúpeľníctvo

V apríli sa prehliadky zamerajú na dve témy – prebúdzajúcu sa prírodu a kúpeľníctvo. Prvá prehliadka vás zavedie do jarného lesa na Bakchus vilu. Tu budete mať príležitosť obdivovať krásy jarnej prírody. Druhá prehliadka sa venuje piešťanským liečivým vodám a ich jedinečným vlastnostiam. Spoznáte, čo robí tieto vody tak výnimočnými.

Piešťany - komentované prehliadky, sprievodkyňa Mária Michalčíková.
Piešťany – komentované prehliadky, sprievodkyňa Mária Michalčíková.

Nové témy každý mesiac

Aprílové prehliadky sú len začiatok. „V ďalších mesiacoch pre vás pripravíme vždy dve nové a atraktívne témy. Sledujte webovú stránku a sociálne siete Rezortu Piešťany, ktorý je oblastnou organizáciou cestovného ruchu. Nájdete tam aktuálne informácie o nadchádzajúcich témach a ďalšie zaujímavosti,“ prezradila sprievodkyňa po kúpeľnom meste.

Pre koho sú prehliadky určené?

Prehliadky sú vhodné už pre návštevníkov od 12 rokov. Keďže sú vedené v slovenskom jazyku, sú ideálne pre slovenských a českých návštevníkov. Každá prehliadka trvá približne 70 minút, počas ktorých sa dozviete mnoho zaujímavých informácií a zažijete Piešťany z inej perspektívy.

Z prehliadky si odnesiete množstvo zážitkov

Teším sa na stretnutie s vami na niektorej z našich prehliadok. Verím, že si z nich odnesiete nezabudnuteľné zážitky a nové poznatky o tomto krásnom kúpeľnom meste. Neváhajte a pridajte sa k nám na ceste za objavovaním krás Piešťan,“ pozýva na prehliadky sprievodkyňa.

Piešťany - komentované prehliadky, sprievodkyňa Mária Michalčíková.
Piešťany – komentované prehliadky, sprievodkyňa Mária Michalčíková.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>